Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Konkurso „Akordeono virtuozų fiesta“ 1 vietos laimėtojas

2019 m. lapkričio 23 d. užderėjo pirmieji šių mokslo metų Muzikos skyriaus derliaus vaisiai. Akordeono 3 klasės mokinys Gytis Taparauskas I-jame respublikiniame jaunųjų akordeonistų konkurse „Akordeono virtuozų fiesta“, kuris vyko Garliavos meno mokykloje, savo amžiaus kategorijoje laimėjo I vietą. Jį ruošė muzikos mokytoja ekspertė Reda Labanauskienė.

Konkurse varžėsi apie 100 dalyvių iš 23 Lietuvos meno ir muzikos mokyklų. Gytis ne tik charakteringai atliko savo programą, bet ir pademonstravo pirštukų bėglumą, taip išpildydamas konkurso sąlygas. Pagal konkurso nuostatus vienas kūrinys turėjo būti greitas, virtuozinis. Jeigu kartais galime pasakyti, kad muzikalumas įgimtas, tai technika yra tik išlavinama. Didelio ir kantraus darbo dėka Gytis užlipo ant aukščiausio apdovanojimų laiptelio.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Reda Labanauskienė