Lukas Katinas

Esu akordeono vyresnysis mokytojas, koordinuojantis akordeono klasės veiklą. Mano pedagoginio darbo stažo pradžia – 2013-ieji metai.
2007-2011-ais metais studijavau J.Gruodžio konservatorijoje, o 2011-2015-ais metais – VDU Muzikos akademijoje akordeono atlikimo meną (suteiktas bakalauro laipsnis). 2017-ais metais VDU MA įgijau magistro laipsnį (akordeono atlikimo menas). Taip pat 2015-2016-ais metais, Socialinių mokslų fakultete išklausiau pedagogikos studijų programą. Kadangi esu žingeidus ir įvairiapusiškas žmogus, šiemet nusprendžiau tęsti mokslus kiek kitame profilyje – pasirinkau vokalo studijas VDU MA. Šios mano savybės taip pat atsiskleidžia ir pedagoginėje veikloje. Su savo mokiniais sėkmingai dalyvaujame respublikiniuose, tarptautiniuose konkursuose, esame pelnę daug garbingų apdovanojimų, tarp jų ir LR Prezidentės D.Grybauskaitės, Kauno mero V.Matijošaičio padėkos. Visada mokinius motyvuoju siekti aukštesnių tikslų, nuosekliai dirbti, atrasti muzikos grožį. Tai rodau savo pavyzdžiu, nes esu aktyviai koncertuojantis akordeonistas, groju įvairių sąstatų ansambliuose, dirbu iliustratoriumi J. Gruodžio konservatorijoje. Su ansambliu „Indeed“ puikiai pasirodėme Pažaislio muzikos festivalyje, taip pat Kamerinės muzikos festivalyje Gruzijoje. Kadangi esu organizuotas ir motyvuotas, dalyvauju įvairiuose metodiniuose seminaruose, konferencijose, esu kviečiamas į konkursus kaip komisijos narys. Pedagogine veikla užsiimu ir J. Naujalio muzikos gimnazijoje, kur esu Akordeono skyriaus vedėjas.