Advento rytų skaitiniai

Gražiausių metų švenčių kiekvienas laukiame ir joms ruošiamės skirtingai. 4a klasės mokiniai ir mokytoja Arūnė Advento laikotarpiu vykdė skaitymo skatinimo projektą. Jo metu skaitė vieną iš geriausių visų laikų kalėdinių istorijų Čarlzo Dikenso „Kalėdų giesmę“. Šis pasakojimas net didžiausią skeptiką įtikins, jog Kalėdos – neįtikėtinų stebuklų metas… Istorija apie kietaširdžio  Skrudžo regėjimus ir virsmą jaudina seną ir jauną, vargšą ir turtingą, klausantį ir skaitantį tiek pat, kiek ir 1843 m. Tuo įsitikinome ir mes, kiekvieną dieną pradėdami susitikimu su svečiu ir jaukiu skaitymo rytmečiu.

Dėkojame projekto svečiams Aleksandrai Bancevičienei, Jurgai Burneikienei, Violetai Belevičiūtei, Laurui Bartninkui, Dalei Uždravienei, Andrejui Simčič, Simonui Janulevičiui, Seseriai Emanuelei, Akvilei Beniulytei, Benui Kukeniui, Onutei Kazakevičienei.
Pakylėtų, džiaugsmingų, laimingų ir viltingų šv. Kalėdų!

Mokytoja Arūnė Janulevičienė