7c klasės veiklos Girionyse ir Botanikos sode

7c klasės mokiniai rugsėjo 13 d. dalyvavo paskaitoje „Marketingo triukai arba kaip paveikti vartotojo pasąmonę, skatinant pardavimus“ (KMAIK, Girionys). Lektorė E. Morkūnienė supažindino su marketingo terminu bei marketingo triukais, kurie naudojami, siekiant paveikti mūsų apsisprendimą pirkti. Po paskaitos – ekskursija Girionių parke, poilsis prie Kauno marių ir kelionė namo.

Rugsėjo 16 d. 7c kl. mokiniai vyko į VDU Botanikos sodą, kur dalyvavo Klimato kaitos muziejaus interaktyvioje parodoje-ekskursijoje. Gidė pristatė keturias pagrindines temas: klimato kaitos priežastis bei padarinius, pagrindinius ES Žaliojo kurso punktus Baltijos šalyse, gamtos svarbą šiuolaikinio žmogaus gyvenime bei tvarius pokyčius, kuriuos lengvai galime atlikti kasdien. Mokiniai sužinojo, ką mes visi galime padaryti, kad klimato kaita nevyktų taip sparčiai, kokių įpročių reikėtų atsisakyti. Buvo įdomu ir naudinga.

Klasės vadovė Dalė Uždravienė